Думки про війну

Гела Васадзе: «Хтось підсунув шарікову Путіну книжки класика російського фашизму»

Гела Васадзе – політолог, автор та ведучий каналу «Новини Кавказу». Народився в Одесі, живе та працює у Тбілісі.

Гела Васадзе

«Україна вже перемогла – вже запущено процес системної кризи в РФ… Перемога у тому, що Україна зберегла українство. Адже суть війни була у чому? «України немає, українці – це росіяни. Ті українці, котрі захочуть стати росіянами, стають ними. А тих українців, які не захочуть стати росіянами, мають бути знищені». Але РФ виявилася зовні набагато більшою, ніж усередині. Я очікував, що буде грузинський сценарій, що розпочнеться фаза переговорів. Але далі у Кремлі було ухвалено рішення продовжити війну шляхом військових злочинів. Просто залякати українців. А для цього вбивати всіх без розбору. І це вбило осиковий кіл у серце вампіра, який називається Російська імперія».

«Всі жителі України – герої, де б вони не були. І влада України є героєм. Я не знаю – це політичний фольклор, або ж реальні слова: «Мені не потрібне таксі, мені потрібна зброя». Але це віддзеркалює загальний дух. Україні вдалося зберегти незалежність – у цьому її головна перемога. Але війна триватиме доти, доки РФ залишатиметься імперією. Ця країна має перестати бути постійним джерелом небезпеки для всього світу. Не можна залишатися імперією 18-19 століття в 21-му».

«України для путіна немає, українець – це “неправильний” росіянин. Кажуть, йому підсунули свого часу книжки Ільїна – одного з класиків російського фашизму. Це історія швондера із шаріковим: хто підсунув шарікову ці книги? Хтось каже, що швондером у цій історії був Михалков, а хтось – що ним був Дугін. Але шаріковим точно був путін. На його незміцнілий інтелект людини без системної освіти лягли ці ідеї».

«Є безліч сценаріїв розвитку подій. Наприклад, на якомусь етапі війни Росія заморожується, перетворюється на тоталітарну державу, відрізану від усього світу. І в такому стані анабіозу вона може перебувати довго».

*Івана Ільїна цитують Путін, Медведєв, Лавров, патріарх Кирило, «єдинороси». Його книги як обов’язкові рекомендували Сурков і Володін, а журналіст М. Зигар у своїй книзі «Вся кремлівська рать» стверджував, що під впливом фашиста Ільїна Путін сформулював свої «традиційні цінності». Ільїн ненавидів демократію і народовладдя, просував ідею «національного вождя», який не може бути об’єктом критики з боку «росіян, що його люблять», ратував за створення в Росії національної диктатури. Він ставив гітлерівців як приклад «російському білому руху». І після Другої світової, незважаючи на Голокост, писав статті, в яких пропонував послідовникам способи покращення ідей Гітлера та Муссоліні.

Видео розмови с Гелой Васадзе:

Переглянути на Ютубі : https://youtu.be/mkCqO4s5UDg

Сrime History UA

You may also like

Думки про війну

Станіслав Федорчук: «Російське суспільство погодиться їсти мерзлу брукву, якщо в телевізорі будуть говорити, що десь страждають х**ли»

«РФ не очікувала настільки відчайдушного опору» «Говорити про те, що таку величезну кількість особового складу ...
Думки про війну

Олег Саакян: «Режим у Росії побудований на архаїчності, з якої піднято найгірше, що є в «загадковій російській душі». Досі мріють Льодовим побоїщем»

Олег Саакян – політолог, громадський діяч, голова Платформи соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій «Єдиний Координаційний Центр». ...

Comments are closed.

Думки про війну

Ігор Тодоров: «Україна намагалася проводити самостійну політику навіть в умовах наявності російських кадрів серед силовиків»

Ігор Тодоров – професор к-ри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського національного університету, доктор історичних ...