Думки про війну

Станіслав Федорчук: «Російське суспільство погодиться їсти мерзлу брукву, якщо в телевізорі будуть говорити, що десь страждають х**ли»

«РФ не очікувала настільки відчайдушного опору»

Станіслав Федорчук

«Говорити про те, що таку величезну кількість особового складу і техніки вдастся вигнати з України за пару місяців може тільки аферист… Справжній контрнаступ може розпочатися в кращому випадку навесні. І це не буде контрнаступ в дусі Суворова, або інших м’ясників».

«Вперше за багато років в РФ були вимушені заплатити штраф М’янмі за те, що не поставили літаки, до Алжиру та Індії не змогли відвантажити зброю… Ресурси РФ не безкінечні. Російський ВПК виявився залежним від світу – поява іранських БПЛ, закупівля снарядів в Північній Кореї – сигнали, що російський ВПК потерпає… Але російське суспільство погодиться їсти мерзлу брукву, якщо в телевізорі будуть говорити, що десь страждають х**ли та злі грузини страждають від російського окупанта. Цього їм вистачить замість хліба з маслом. Та навіть замість ікри. Тому що це агресивне суспільство живе міфами та ненавистю до світу».

«Росія – теократична держава, де релігійним культом є сама держава та цар-батюшка, імператор».

«Російському суспільству начхати на те, що його дурять, що ця війна забирає в нього дітей, забирає можливості. Це суспільство вважає себе найкращим і ніколи не задивляється на свою темну сторону… Таке суспільство прагне знищувати цілі народи лише тому, що хтось цьому суспільству заважає. Росія зробила все для того, щоб залишитися в самоізоляції».

«Військова підтримка України буде постійною – це стратегія, а не тактика».

«Ми не маємо ні права, ні шансу втратити можливість стати частиною цивілізованого світу. І я думаю, що як би путін не намагався викручувати руки нам і нашим партнерам, він вже й сам зрозумів, що ця війна для нього програна. Так само, як програна для нього й Україна. Але нам не можна розслаблятися, тому що вмираюча імперія навряд чи розпадатиметься так тихо, як нам би того хотілося».

Відео розмови з Станіславом Федорчуком на Ютубі:

Переглянути на Ютубі: https://youtu.be/YaKd2e6DkpU

Сrime History UA

You may also like

Думки про війну

Олег Саакян: «Режим у Росії побудований на архаїчності, з якої піднято найгірше, що є в «загадковій російській душі». Досі мріють Льодовим побоїщем»

Олег Саакян – політолог, громадський діяч, голова Платформи соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій «Єдиний Координаційний Центр». ...
Думки про війну

Ігор Тодоров: «Україна намагалася проводити самостійну політику навіть в умовах наявності російських кадрів серед силовиків»

Ігор Тодоров – професор к-ри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського національного університету, доктор історичних ...

Comments are closed.