Думки про війну

Павло Амітов: «Путін копіює Гітлера. На останньому етапі війни той також оголосив загальну мобілізацію»

 

Павло Амітов

«Путіноїди діють відкрито: нападемо – заберемо, а чи стане від цього краще рядовим росіянам? Вони досі платять податок на Крим та Донбас. Їм Україну треба знищити, якщо вона не рухається у російському кільватері».

«Голосування» (на «референдумі 2022») під прицілом автомата – це вистава для глибинного народу Росії».

«На останньому етапі війни Гітлер оголосив загальну мобілізацію, під призов потрапили підлітки та люди старше 60 років, але до путчу всередині Німеччини це не призвело. Слабо вірю в те, що кволенькі протести в РФ підточать владу путіна. Якщо і почнеться невдоволення, то після масового «грузу 200». Путіну наплювати на свій електорат. Для нього важлива влада, бо влада – це його життя. Якщо не буде загальнонародного повстання, він задавить протести. До важкої поразки від ЗСУ в РФ буде лише дрібна бриж на воді замість хвиль невдоволення».

«Забороняти Партію регіонів потрібно було після Революції гідності 2014 року. Але не лише ніхто не був покараний, а й навіть не заборонили ПР. Що це за державна політика? І не кажіть мені слово «демократія». Тут демократією і не пахне, це навіть не пародія, а зла карикатура на демократію. Країною керує мафія, а москальство – це другорядне. Усі президенти без винятку знищували українську армію. Суди служать гаманцям, рішення ухвалюються через «телефонне право». Не було притягнуто до відповідальності жодного суддю, за допомогою якого переслідувалися учасники Революції гідності. Люстрація була лише на словах».

«Путін дуже хоче жити. Йому пригрозили колишні союзники СРСР по антигітлерівської коаліції. Путінську державу тримають під відеоспостереженням. І обмін («героїв «Азовсталі» на Медведука) начебто на пільгових для України умовах – це заклик: хлопці, сядемо за стіл переговорів, я хочу домовитися. Свого електорату він не боїться, так само, як і zіганутих у середині РФ. Він може відвести війська до кордонів 24 лютого та навіть віддати дотаційний Донбас. Найгірше для нього – це повернути Крим. Виграти Путін не зможе, але відтягує кінець – ось для чого потрібна мобілізація в Росії. Хапається за соломинку. Відтягує кінець».

Відео розмови з Павлом Амітовим на Ютубі:

Переглянути на Ютубі: https://youtu.be/Xy_aEg_trGY

Сrime History UA

You may also like

Думки про війну

Станіслав Федорчук: «Російське суспільство погодиться їсти мерзлу брукву, якщо в телевізорі будуть говорити, що десь страждають х**ли»

«РФ не очікувала настільки відчайдушного опору» «Говорити про те, що таку величезну кількість особового складу ...
Думки про війну

Олег Саакян: «Режим у Росії побудований на архаїчності, з якої піднято найгірше, що є в «загадковій російській душі». Досі мріють Льодовим побоїщем»

Олег Саакян – політолог, громадський діяч, голова Платформи соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій «Єдиний Координаційний Центр». ...
Думки про війну

Ігор Тодоров: «Україна намагалася проводити самостійну політику навіть в умовах наявності російських кадрів серед силовиків»

Ігор Тодоров – професор к-ри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського національного університету, доктор історичних ...

Comments are closed.