Розслідування

Паства «АлатРи» молиться на Путіна в столиці України

Сучасна версія «Білого братства» народилася в надрах того ж КДБ/СБУ Донецька, де придумали «Марію Деві Христос». Секта-матір виникла на руїнах СРСР – коли треба було заповнити ідеологічний вакуум. А квазірелігію «АлатРа» вигадали в період Помаранчевого майдану, коли загострилася потреба в захисті «русского мира». Лідер секти-доньки знаходився в підпіллі аж до Революції Гідності, що говорить про довгострокову антиукраїнську стратегію авторів.

Самопроголошений Архангел Гавриїл оточує себе дівчатами, які одягнені та причесані як близнюки. Праворуч – «рептилоїд» Жанна. За допомогою примітивного монтажу вона «кліпає очима, як інопланетянка». На столі – сектантське «святе письмо». Скріншот з відео «АлатРа ТВ»

Новина про те, що міністром оборони України може стати прихильниця проросійської неорелігії «АлатРа» Ірина Верещук зробила цю тему супер актуальною. Адже ще у вересні 2019 голова підкомітету з держбезпеки та оборони Верещук в ефірі тепер вже закритого телеканалу Медведчука-Козака виступила проти євроатлантичного курсу України: «Нам не можна туди йти, де нас не чекають. Я далека від думки, що РФ хоча б колись нам дозволить, якщо таке слово можна застосувати до суверенної держави, вступити до НАТО», – приголомшила Верещук, незважаючи на те, що цей курс закріплений в Конституції. А адепти вчення «АлатРа» називають НАТО «хлистом сотоны». Варто нагадати, що під час Євромайдану – в грудні 2013го Верещук в інтерв’ю російському виданню «Огонек» висловила симпатії до путінського режиму, назвавши його «авторитаризмом з демократичним обличчям». І відверто зізналася: «Якби у нас був такий Путін, я б за нього голосувала. Він робить для Росії добре».

Так що ж являє собою організація, якій симпатизує гостя студії «АллатРа ТВ» пані Верещук? Якщо коротко – це псевдорелігійна течія, творці якої пропагують путінізм. Рептилоїди, геліари, світовий уряд з пожирачів немовлят, і Росія з її президентом «Номо» – на противагу світовому злу, як єдина надія на порятунок під час Третьої світової війни – ось такі теми їх проповідей…

Справа в тому, що у сектантів є своя «Біблія» – многотомник авторства групи невідомих під псевдонімом «Анастасія Нових». І сам В. Путін (його біографія, його риси) описані в одній з книг серії, що називається «Перехрестя» буквально з паспортною точністю. Ніякої художньої цінності «твори Нових» не мають, зате несуть потужний пропагандистський заряд. Росія представлена ​​в цій низькопробній белетристиці як духовний центр землі. Путін описаний як Ісус, що вже живе серед людей, Спаситель світу на прізвисько Номо – керівник Росії.

Лідером секти в Києві є 53-річний масажист-мануальник Ігор Данилов, який перебрався в столицю з нині окупованої Росією Макіївки і має багато симпатиків в «ДНР». Він видає себе за ожилого святого Агапіта Печерського, Рігдена Джаппу – владику казкової Шамбали, Архангела Гавриїла і чарівника. За допомогою нехитрого монтажу і фотошопу шеф «Алатри» і його наближені показують на youtube примітивні фокуси – сам масажист і його братва виходять в астрал, читають думки, рухають предмети поглядами, вбивають і оживляють курей. Все це – упереміш з легендами про таємниці світоустрію.

«Дух» має кабінет в орендованому приміщенні на території Києво-Печерської лаври на вул. Лаврська 23 в Києві. Називає це клінікою, і, кажуть, брав 24 тисячі гривень за прийом. Але деякі пацієнти після залишали в гуглі відгуки, в яких називали сеанс «лохотроном».

Данилов справляє враження малограмотного і недалекого чолов’яги. Який носить на собі приблизно півкіло золота, має манери хлопця з 90-х та вимову шарлатана. До того ж наш Агапіт-Гавриїл видає себе ще й за академіка і професора, хоча навряд чи має вищу освіту. «Сатсюда їхняя доктрина, вкладуя отєті дії», – так виглядає звичайне слово цього «мудреця».

Про що розповідає Ігор Данилов, наприклад, в передачі за 18 жовтня 2019 г. «Про дев’яте коло»? Про викрадення дітей, розрізуванні животів вагітним жінкам, розпивання крові немовлят, яких принесено в жертву – ось це, як запевняє «мудрець», звичайні справи світових лідерів (в т.ч .: королеви Британії, керівництва Ватикану та Дж. Сороса). Цитата: «Кандук (представник таємної влади – Прим. Ред) з’їдає на відстані, їх не спіймаєш за ручку, в середньому 70 років його активності, він пожирає чиєсь життя кожні три дні, за рік з’їдає 120 людей, а їх на сьогодні 10 тисяч, це проявляється аваріями на дорозі, суїцидами. Від кандука людина може захиститися, якщо вона віруюча, а від представників дев’ятого кола – ні, у них армії, у них суди». Тобто, аварії відбуваються не через перевищення швидкості і алкоголю, а тому що водіїв «пожирає кандук».

Що ще варто знати про лідера «АлатРи»? Він проживає в передмісті Києва, у великому будинку «пшонка-стайл» з 12-ю наложницями. Дівчата називаються «сестрами Аллат» і приблизно раз на тиждень Данилов… видобуває «життєву енергію Аллат» за допомогою групового сексу з ними.

У сектантів не всі мають доступ до тіла ватажка, а тільки персонажі, особливо наближені до «Архангелу». Вони називаються геліари та оргіями нібито запобігають кліматичним катастрофам по всьому світу. В тому сенсі, що якщо Київ обходять стороною землетруси та цунамі, то лише завдяки сексуальним зусиллям винахідливого масажиста.

Визнати груповуху Данилову довелося після того, як кілька колишніх «небесних птахів» (вони ж «сестри Аллат») публічно заявили про «витівки» хтивого старого. Наприклад, тут: https://www.youtube.com/watch?v=TXpSguNnUE4

Після серії викриттів секта випустила передачу «Секс та духовний шлях», де Данилов пояснив «справжню суть» процесу, як духовну практику. Ось цитата з цього проффесора: «Отеті моменти відриву (оргазму – прим. Ред), када жінка отримує сплеск, вони відштовхуючись, йшли ще далі, занирювати ще глубше, і саттуда виносили те, що давало світ і життя всім, хто розумів і відчував. …Ставитися до цього як до сексу нерозумно. Жінки займаються сексом одна з одною… У подібних групах сестер Алат чоловік міг бути токо на початку становлення групи, і то його функція була в якості експлуатованого жінками, вони його використовували як детонатор для вибуху».

На численних каналах «АлатРи» на youtube можна знайти ролики з ритуалами вуду на кладовищі. А ще є відео, де наближена до Данилова «сестра» зображує статевий акт з невидимими демонами. А інша особливо наближена до «Гавриїла» сектантка нині активно поширює в TikTok ахінею про планету Вамфім (Нібіру), з якої вона нібито «прилетіла»: https://www.youtube.com/watch?v=-HMWCtOg_b4

Звуть «інопланетянку» Жанна Анатоліївна Хвещук. Данилов оголосив її рептилоїдом-аннунаком. Хоча ще кілька років тому дівчина була просто антимайданівкою Жанною. Ось інформація про Хвещук на спеціальному сайті «Миротворець»: https://myrotvorets.center/criminal/khveshhuk-zhanna-anatolevna/

У передачі «Думка матеріальна. Доведено» від 29 жовтня 2019 р. І. Данилов пропонує адептам добувати волосся популярних людей разом з цибулинами. Є і відео з приворотами, і розповіді про відьом, і легке порно з фаллоімітатором виробництва студії «Аллатра ТВ».

І весь цей фентезі-окультизм загорнутий в упаковку творення. Свою мету сектанти декларують як побудову творчого суспільства на Землі.

Здавалося б, мракобісся зашкалює. Як можна повірити в потік маячні та дешевих фантазій малограмотного масажиста та його свити? Але віруючих чимало. Є відео, на яких зомбі-паства, що «прокинулася для боротьби зі слугами сотони», свідчить про те, що в особі Ігоря Михайловича Данилова з ними виходить на зв’язок через інтернет сам Дух Святий! Причому, макіївський Агапіт-Гавриїл з недавніх пір має не тільки християнське походження. Він ще й Махді – останній наступник пророка Мухаммеда: https://www.youtube.com/watch?v=h9mZqRF-p-g

У чому секрет успіху мракобісів?

По-перше, Данилов працює під дахом – в прямому і переносному сенсах – настоятеля Києво-Печерської лаври Павла. Той особисто рекламував секту в декількох відео на каналі «АллатРа ТВ» в youtube. Хоча позиція УПЦ КП, озвучена в 2017 році, звучала так: «АлатРа» – це квазірелігія з елементами окультизму, яка суперечить православ’ю.

Друга «родзинка» полягає в тому, що творці секти готувалися до «матеріалізації чуттєвих ідей» (за аналогією з кінофільму «Формула любові») багато років. Перш ніж вийти з підпілля, описали в своїх книжках себе, як нібито неземні істоти. Не тільки Путін, а й ватажок «Алатри» був завчасно представлений в книжках «Нових» як такий собі нінзя-спецназівець «Сенсей», що володіє магічними здібностями.

Це було б не так страшно, якби «алатрівська» братва не лізла в справи держави. Варто прогулятися за хештегами #созидательноеобщество, #созидательное_общество і #аллатра, щоб здивуватися величезній кількості політиків, чиновників та поп-«зірок», які встигли вскочити в сектантство.

Тут, втім, є один момент. Стати агітатором секти можна і чисто випадково. Як діють «алатрівці»? Підбираються до всіх відносно популярних персон з мікрофоном і пропонують сказати пару слів про мир, любов та творення. Ось як зазвичай виглядає пастка.

– Ви не проти творення?
– Ні-і, як можна, я – за.
– Дуже добре! Скажіть про це в камеру.

Так підловлюють охочих до піару. Але це пояснення не підходить до діячів, які приходять до «АллатРи ТВ» в студію. Наприклад – один з рекомендованих сектантами політиків – Надія Савченко, все ще обвинувачена в підготовці теракту (і до сих пір герой України). Савченко в ефірі «АллатРа ТВ» нещодавно ділилася враженнями про «міжнародну конференцію Творче суспільство». Міркувала про інопланетян та про те, що треба програму «АлатРи» впровадити в законодавство.

Ірина Верещук та Надія Савченко на «Аллатра ТВ» з’являлися неодноразово і рекламували продукцію. Так що їх можна вважати амбасадорами бренду.

Про те, що «Аллатра» далеко не безневинна, говорить не тільки поширення шкідливих міфів (наприклад, про те, що державні інститути не потрібні і правителі всіх країн із західними цінностями є маніяками). На нинішньому етапі діяльності відбувається обробка «парафіян». А на наступному планується втручатися в українську політичну повістку за допомогою завербованого електорату. У передачі за 29 листопада 2020 року, яка називається «Творче суспільство об’єднує всіх», Данилов ставить завдання: «Електорат починає вибирати тих політиків, які поділяють творче суспільство… Люди заходять у владу з позицій творчого суспільства… А далі – справа техніки».

Кому це вигідно?

Проповіді «Алатри» абсолютно збігаються з геополітичними інтересами РФ, ідеологією і конкретними діями в тій війні, яку країна-агресор веде проти колективного Заходу. Мета: об’єднання народів і держав (як мінімум, слов’янських) в єдину державу з центром в Москві, руйнування Америки під прапором битви з бездуховністю. Зверніть увагу: Україна в книжці «Перехрестя» представлена ​​як частина Росії, українські політики – як жерці бездуховних слуг смугасто-зіркового диявола, які хочуть відірвати українців від їх духовного джерела, тоді як чекісти, «КДБісти» і «ФСБшники» представлені людьми високої честі і моралі. А кращий з них, звичайно ж, «Номо»-Путін.

«Алатрівці» залякують адептів кінцем світу і черговий апокаліпсис очікують вже в 2024 році. Хоча кінець світу у них регулярно переноситься (ймовірно, тому, що «сестри Аллат» зі своїм «Архангелом» якісно викладаються). Але «Анастасія Нових» вже передбачила: США розвалиться, а Росія переможе в «священній війни». Дивно, що не передбачила, в якому убогому стані опиниться «шахтарський край, який квітне трояндами» – так в книжках про «Алатру» описано місце народження Данилова (там, де тепер «ДНР»)…

Давайте придивимося до хронології подій і спільних прикмет «Алатри» та «Білого братства». Це важливо, щоб виявити паралелі і зрозуміти: наскільки системно працюють творці цих сект, реалізуючи антиукраїнську стратегію.

«Біле братство» з «Марією деві Христос» (бездарною журналісткою Мариною Цвігун, яка оголосила себе богинею) було засноване в Донецьку за участю КДБ в 1990м. У 93-му (в останній день оголошеної «Великим білим братством» декади покаяння) мадам Цвігун спробувала захопити Софійський собор і була затримана. Але вже за 4 роки звільнилася і нині мешкає в Москві. Цілком підтримує «ДНР», і навіть якийсь час представляла по Указу екс-ватажка «ДНР» А. Захарченка «посольство Аллаха в ДНР». Зараз Цвігун під ім’ям Вікторія Преображенська знову поширює ідеї «Білого братства» і закликає до реставрації СРСР.

«АллатРа» теж популярна в «ДНР». За словами релігієзнавця Ігоря Козловського, що побував в полоні у бойовиків, серед них чимало шанувальників «АлатРи». І ця неорелігія теж виникла в Донецьку. Це сталося у 2004му, в рік переобрання В. Путіна на другий термін, тоді вперше була видана книга, цілком присвячена культу його особистості – «Перехрестя». І тоді ж вперше видана книга про Данілова з його геліарами – «Сенсей». Лише в 2011-му рух почав набувати формальні риси – виникли видавництва «Лагода» та «Аллатра», зареєстровані в Донецьку та Москві.

У тому ж 2011 році, очевидно – готуючись явити світові «втілення» Архангела в особі масажиста, нинішні прибічники «Агапіта-Гавриїла» збирали підписи за знесення Архангела Михайла в центрі Києва і заміну його на Гавриїла. Тому що, мовляв, покровитель Михайло для Києва дуже войовничий – спонукає жителів збиратися на майдани. Тут вже тоді читався заклик підкоритися Москві – захисника Києва Михайла, озброєного мечем, сектанти хотіли замінити на Гавриїла, у якого в руці лілія. А головне: якби у спритників вийшло здійснити заміну, вони могли б ще краще приготуватися до «оживлення статуї» Ігоря Данилова (точно як в «Формулі любові»). Адже не дарма в 2013ому творці культу намалювали фальшиву ікону із зображенням Данилова в образі Агапіта Печерського. Так вони здійснили підміну лику святого цілителя зі стародавніх ікон на угодовану фізіономію масажиста.

Далі аж до Євромайдану за підтримки «ПР» представники «АлатРи» влаштовували фестивалі, під час яких нав’язували книжки про «Сенсея» бібліотекам. У 2012ому видавництво «Алатра» видало брошуру І.Данілова про остеохондроз, що теж доводить зв’язок з Даниловим. Але для своїх вірян Данилов «развіртуалізувався» в середині 2014го. Трохи раніше – взимку 2013-2014 лідери секти поширювали ролики на тему «Майдан – зло». І одного разу майбутній «рептилоїд-ануннак» Жанна Хвещук з колегою Андрієм Михальчуком потрапила з цими тезами на телеканал «112». Тоді ще Хвещук не прикидалася «прибулицею», а просто несла антимайданні нісенітниці, якими шокувала навіть ведучого. Після виходу з підпілля («матеріалізації) «владики Шамбали» «Аллатра» нарешті зареєструвалася в Києві під назвою «міжнародна громадська організація».

Фактично «Аллатра» виступає за ліквідацію незалежності України. Закликаючи до побудови казкового суспільства нового типу, в якому не буде держав, урядів, армій і поліції з судами (замість всього цього, мовляв, буде самоврядування), лідери секти ведуть до створення нового світового порядку, де правитимуть масажист Данилов з чекістом Путіним.

Той факт, що вони активно лізуть в політику, можна проілюструвати наявністю активних адептів в США і агітацією за Д. Трампа на недавніх виборах. Як відомо, безглузда версія про те, що Джо Байден – «педофіл і викрадач дітей» популярна не лише серед фанатів «Аллатри». Завзяті трампісти з «Кьюанон», які брали участь в захопленні Капітолію США, теж в це вірять. Не суперечить вчення Данилова і іншим популярним теоріям змови – «алатрівці» теж проти вакцинації (чіпування). Як і конспіролог Девід Айк, вони вважають, що коронавірус вигадав світовий уряд. Минулого літа Айк збирав багатотисячні акції проти обмежень в зв’язку з пандемією, їх учасники в Берліні намагалися прорватися до Рейхстагу. «Кьюанон» проповідує зверхність білих, Айка поважають неофашисти. Що не дивно: в результаті суть всіх теорій змови зводиться до підриву основ демократії, нацизму, заперечення Голокосту, деспотії і автократії.

Ви запитаєте – а куди ж дивиться СБУ? Відповідаємо: там є свої путінопоклоннікі!

За даними волонтерів міжнародної спільноти InformNapalm, адептом секти «АлатРа» є не тільки «Слуга народу» І. Верещук, але і її чоловік – радянський офіцер з СБУ.

Цікаво, що міністерство Ірині Верещук пророкують лише сумнівні джерела – канали Медведчука-Козака, Страна.юа, нардеп Дубинський… І сама Верещук, яка, коментуючи чутки, видає бажане за дійсне. Неначе проросійські сили намагаються прозондувати грунт – чи вдасться свою людину з команди «Слуг народу» протягти на відповідальну посаду?

Треба зауважити, що навряд чи без протекції свого покровителя Тараса Козака пані Верещук могла б розраховувати на 29 місце в списку «Слуг народу» під час виборів до ВР. Яким чином невідома за межами Рави-Руської, колишня мер крихітного містечка зробила стрімку кар’єру? Тим більше, що весною 2019 І. Верещук не підтримувала В. Зеленського. Суть в тому, що до попадання в парламент Верещук працювала в «Міжнародному центрі балтійсько-чорноморських досліджень» – громадській організації, що пов’язана з одіозним кумом Путіна Віктором Медведчуком. А давньої дружби з його партнером Козаком І. Верещук і не приховує. Тільки не згадує, що Тарас Козак працював головою Державної митної служби України (і, кажуть, «грався» з контрабандою), коли вона очолила населений пункт на польсько-українському кордоні.

Що ж стосується чоловіка Верещук – він засновник громадської організації, яка об’єднує радянських ветеранів КДБ, до якої входять колеги Путіна з країн пострадянського простору. Раніше працював у львівській «Альфі» СБУ, а зараз перебрався з дружиною до Києва і влаштувався в главку. І, знаєте, який збіг? Як тільки чоловік нардепа зі «Слуги народу» влаштувався в столиці, клоунський логотип «АллатРи» з’явився в центральному офісі «Альфи» СБУ.

Виходить, на СБУ надії немає, але якщо інтерес до «АлатРи» раптом проявить РНБО, ми підкажемо, де «копати». Ключ у фінансуванні. Воно у «АлатРи» абсолютно непрозоре і, починаючи з зими 2013-2014 р., практично необмежене. Ризикнемо припустити, що надходить це фінансування або «через поребрик», або від агентів впливу країни-агресора всередині України.

Відеоверсія:

Частина 1: https://www.youtube.com/watch?v=5Tcw7FzeZP8

Частина 2: https://www.youtube.com/watch?v=OopYVj5-rGk

Подякувати автору, допомогти розвитку сайту, надихнути на нові розслідування: монобанк 4441 1144 2982 7650

Сrime History UA

You may also like

Comments are closed.